آشپزی, دستور پخت

طرز تهیه نان تست؛ همه چیز در مورد تهیه نان تست با وسایل مختلف و خرید توستر

طرز تهیه نان تست؛ همه چیز در مورد تهیه نان تست با وسایل مختلف و خرید توستر

نان تست، تقریباً به قدمت خود تمدن است که توسط مصریان اولیه برای بازگرداندن جرقه در نان بیات ساخته شده است. هنوز هم یکی از همه کاره‌ترین، خوشمزه‌ترین و کامل‌ترین میان وعده‌ها برای صبحانه یا در کنار هر وعده غذایی است. شما می‌توانید از طرز تهیه نان تست را از هر نوع نان، را یاد بگیرید. در توستر، در فر، روی آتش و به سلیقه خود، چیزهای مختلفی را روی آن بریزید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرز تهیه نان تست، مرحله یک را ببینید.

 

اول: انتخاب یک نان برای تهیه نان تست

۱

نانی را انتخاب کنید که در توستر شما جا شود.

وقتی نان شما به درستی روی توستر قرار نمی‌گیرد، مشکلات زیادی ایجاد می‌شود؛ زیرا این امر می‌تواند باعث برشته شدن ناهموار و سوختگی لبه‌ها شود. هنگام انتخاب نان خود، نحوه شکل گیری نان و تأثیر آن بر یکنواختی محصول نهایی را در نظر بگیرید. معمولاً نان تکه تکه شده کاملاً مناسب است (بسته به کناره نان). نانی با شکل یکنواخت و سطح صاف انتخاب کنید.

تغییر نحوه برش نان می‌تواند کمک کننده باشد. برای مثال، اگر نان باگت را برشته کرده‌اید، مطمئن شوید که طول تکه‌ای که برش می‌دهید، کوتاه‌تر از طول سبد مورد استفاده برای نگهداری نان باشد. همچنین، مهم است در نظر بگیرید که کجا آن را از وسط برش دهید. اگر نان باگت خیلی بزرگی دارید، ممکن است مجبور شوید یکی از برش‌ها را کوچک‌تر از دیگری کنید تا به درستی جا بیفتد. حتی با نان ورقه شده، این می‌تواند مشکل ساز باشد. ضخیم یا نازک بودن بیش از حد نان، می‌تواند بر کیفیت نان تست شما تأثیر بگذارد.

هنگام بریدن نان، از چاقوی تیز استفاده کنید. به خصوص در مورد نان‌های ترد، سطوح ناصاف، می‌تواند باعث شود که تکه‌های کوچک نان بیرون بیاید و بسوزد. مگر اینکه بافت اضافه شده را دوست داشته باشید؛ از یک چاقوی تیزتر، برای جلوگیری از ترد شدن ناخواسته تلخ و سیاه استفاده کنید.

انتخاب یک نان برای تهیه نان تست

انتخاب یک نان برای تهیه نان تست

 

۲

تصمیم بگیرید چقدر حاضرید برای نان خرج کنید.

در نظر بگیرید که نان شما در مقایسه با سود خوردن آن چقدر راحت در دسترس است؟ چه به این معنی باشد که خودتان آن را بپزید و چه آن را در فروشگاه بخرید؛ در نظر بگیرید که آیا خوردن آن ارزش وقت و هزینه شما را دارد یا خیر؟

 

۳

نانی را انتخاب کنید که خوب برشته شود.

هنگام تصمیم گیری در مورد یک تکه نان برای استفاده، ویژگی‌های نان مورد علاقه خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، اگر واقعاً از نان سفید و نرم و لطیف بودن آن لذت می‌برید، با برشته کردن آن از شر این ویژگی‌ها خلاص می‌شوید. ممکن است از طعم نان انتخابی خود واقعاً لذت ببرید؛ اما متوجه شوید که آن را دوست ندارید. با اینکه زمانی که برشته می‌شود، آن را کمتر دوست دارید. این مهم است که تعریف کنید چرا نان را دوست دارید. و اینکه آیا برشته کردن باعث تغییر بافت و طعم می‌شود یا خیر؟

به همین دلیل، شما باید آماده امتحان یک نان جدید باشید. مانند هر نوع پخت و پز، این نیز بر طعم و بافت محصول نهایی تأثیر می‌گذارد. ممکن است نان خاصی را دوست نداشته باشید؛ اما متوجه شوید که از صورت برشته شده آن لذت می‌برید.

 

۴

نان ساندویچی معمولی را امتحان کنید. نان ساندویچی نرم سنتی چه سفید باشد و چه گندمی، یک نان تست عالی را تحویل می‌دهد. همیشه از قبل برش داده می‌شود و نان تست یکنواختی را به دست می‌دهد که برای تهیه ساندویچ‌های ترد یا به عنوان همراه غذاهای صبحانه، عالی است.

نان‌های سفید نرم و سایر نان‌های ساندویچی، خیلی سریع‌تر از نان‌های دلچسب‌تر برشته می‌شوند. این نوع نان‌ها را از نزدیک تماشا کنید تا مطمئن شوید که نمی‌سوزند.

نانی را انتخاب کنید که خوب برشته شود.

نانی را انتخاب کنید که خوب برشته شود.

 

۵

نان متراکم‌تری را امتحان کنید. اگر نان تست سفید قدیمی این کار را برای شما انجام نمی‌دهد، سعی کنید با یک نان پوسته غلیظ‌تر کار کنید که نان تست جویدنی‌تر با لبه ترد به دست می‌دهد. به نانوایی محلی خود بروید و به دنبال نان‌های گردی بگردید که می‌توانید خودتان را برش دهید. و نان تست کنید. تا ببینید چه چیزی خوب است. این موارد را در نظر بگیرید:

نان یا نان باگت فرانسوی

نان کشمشی

نان‌های نه دانه‌ای یا چند دانه‌ای

نان قهوه‌ای

 

۶

نان از قبل برش داده شده را انتخاب کنید؛ البته اگر در دسترس است! از آنجایی که برش یکنواخت نان دشوار است، می‌توانید نان تست را به راحتی با نان از قبل برش داده شده در فروشگاه تهیه کنید. حتی اگر نان را از نانوایی می‌خرید، معمولاً می‌توانید از آن‌ها بخواهید نان‌تان را قبل از اینکه برایتان بپیچند، برش دهند.

اگر نمی‌توانید نانی را که ماشینی برش خورده است تهیه کنید، نان خود را با استفاده از یک چاقوی نان تکه تکه کنید. ضخامت حدود 3/4 اینچ را هدف قرار دهید. برش‌هایی که زیبا و ضخیم هستند؛ اما در شکاف‌های نان تست نیز قرار می‌گیرند.

 

۷

نان کهنه یا بیات را برای نان تست ذخیره کنید. اگر نان برای استفاده در ساندویچ بیش از حد بیات شد، آن را بیرون نیندازید. آن را نان تست کنید! انداختن نان کهنه در توستر، آن را احیا می‌کند. و حتی ممکن است در وهله اول، کاتالیزور نان تست باشد.

طرز تهیه نان تست، احتمالاً در مصر باستان ابداع شده است، جایی که به سازندگان اهرام اغلب نانی داده می‌شد که برای مدت طولانی در فضای باز باقی می‌ماند و کهنه می‌شد. برای خوش طعم شدن نان، آن را روی آتش قرار می‌دادند و اولین نان‌های برشته را درست می‌کردند.

نان خود را به درستی برشته کنید

نان خود را به درستی برشته کنید

 

دوم: برای تهیه نان تست نان خود را به درستی برشته کنید

۱

تصمیم بگیرید که چه سطحی از قهوه‌ای شدن را در نان تست خود می‌خواهید.

آیا نان تست ترد خود را دوست دارید؟ یا کمی نرم‌تر؟ این مهم است که تعریف نان تست ایدئال شما، جهت ایجاد روشی بهتر برای دستیابی به آن مهم است.

طعم‌های مختلف نان، باید در سطوح مختلفی برشته شوند. بسته به نوع نان، ممکن است بخواهید آن را به شکلی متفاوت برشته کنید. همانطور که قبلاً گفته شد، شما می‌خواهید تعیین کنید که روش برشته کردن شما، چگونه بر ویژگی‌های لذت بخش نان تأثیر می‌گذارد. اگر از این که وسط نان تست نرم است متنفر هستید، مدت زمان بیشتری آن را بپزید و برعکس.

 

۲

تراکم و ضخامت نان خود را در نظر بگیرید.

نان غلیظ‌تر، برای برشته شدن و رسیدن نان به وسط آنها زمان بیشتری می‌برد. برعکس این امر،  در مورد نان نازک صادق است و شما باید زمان پخت را بر این اساس تنظیم کنید.

تراکم و یکنواختی نان شما، می‌تواند بر میزان برشته شدن یکنواخت نتیجه نهایی تأثیر بگذارد. وجود حباب‌های بزرگ در نان شما، می‌تواند باعث سوختن آن نواحی به راحتی شود، در حالی که نان متراکم با حباب‌های کوچک و یکنواخت، معمولاً رنگ بسیار یکنواختی دارد.

 

۳

بهترین راه برای برشته کردن نان خود را پیدا کنید.

دو متغیر هنگام پخت نان تست بسیار مهم است: زمان و گرما.

هر چه نان تست را بیشتر بپزید، قهوه‌ای‌تر می‌شود. این در مورد تمام سطوح گرما صادق است.

دانستن اینکه می‌خواهید تا چه حد در نان شما فرو برود، بر سطح گرما تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید نان شما به رنگ خاصی برسد، و اگر چه این امکان وجود دارد که صرفاً با انتخاب بالاترین حالت و برداشتن آن پس از مدت کوتاهی به آن دست پیدا کنید، اما داخل نان همچنان مانند نان معمولی خواهد بود. بسته به اینکه نان شما چقدر طول می‌کشد تا پخته شود و چقدر ترد می‌خواهید، بر هر دوی این متغیرها تأثیر می‌گذارد.

برای آزمایش این کار، نان خود را در یک تابه نچسب برشته کنید و متوجه شوید که چه میزان حرارت و زمان به بافت مورد نظر شما می‌رسد.

 

۴

روش پخت را با توستر خود تطبیق دهید.

شاید یکی از سطوح روی توستر شما به ظاهر ظاهری دلخواه برسد؛ اما نان داخل آن هنوز نپخته باشد. برای حل این مشکل، به سادگی تنظیمات پایین تری را انتخاب کنید و توستر را برای مدت طولانی تری روشن کنید. ممکن است مجبور شوید بیش از یک بار آن را اجرا کنید، اما اگر دو برابر زمان پخت بیش از حد باشد، همیشه می‌توانید در وسط کار توقف کنید.

اگر توستر شما به طور یکنواخت می‌پزد، می‌توانید در زمان برشته شدن نان، نان تست را در زمان‌های مختلف برگردانید و بچرخانید.

روش پخت را با توستر خود تطبیق دهید.

روش پخت را با توستر خود تطبیق دهید.

 

سوم: انتخاب و خرید توستر

۱

توستر فعلی خود را ارزیابی کنید.

آیا توستر شما آنطور که دوست دارید طبخ می‌کند؟ در غیر این صورت، بررسی کنید که مشکلات چیست و آیا می‌توان آنها را حل کرد.

اگر بتوانید راهی برای رسیدن به نان تست مورد نظر خود پیدا کنید، حتی اگر نیاز به نگهداری از کودک و کار بیشتری داشته باشد، ممکن است بهتر از خرید یک نان تست جدید باشد.

 

۲

بدانید چقدر حاضرید برای خرید یک توستر خرج کنید.

اگر تصمیم به تعویض توستر خود دارید، محدودیتی برای خرج کردن جهت خرید یک توستر تعیین کنید و از آن فراتر نروید.

برخی از توسترها ممکن است قیمت بالاتری داشته باشند؛ اما مراقب توسترهای بسیار ارزان باشید. اگرچه این بسیار عالی به نظر می‌رسد، اما احتمالاً مشکلات مشابهی با توستر قدیمی شما داشته باشد.

 

۳

توستری پیدا کنید که به نتیجه دلخواه برسید.

توسترهای مختلف را در محدوده قیمتی خود بررسی کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما مناسب است. مطمئن شوید که قیمت تعیین شده، برای چیزی که ارائه می‌شود مناسب به نظر می‌رسد.

یکپارچگی ساختاری توستر را بررسی کنید. اگر ارزان و شکننده باشد، احتمالاً دوام زیادی نخواهد داشت. به زودی باید یک جایگزین بخرید، و ممکن است در طول زمان خرید یک توستر گران‌تر با کیفیت بالاتر ارزان‌تر باشد.

وقتی توستر می‌خرید، مطمئن شوید جایی که آن را از آن خریده‌اید، امکان بازپرداخت وجه را دارد. رسید خود را نگه دارید و مراقب باشید چیزی که همراه با توستر موجود در جعبه موجود است را گم نکنید.

توستر را تست کنید. اگر نان تست شما را آن طور که می‌خواهید پخته نشد، می‌توانید آن را برگردانید زیرا آن را در حالت اولیه نگه داشته اید.

 

۴

جایگزین‌های توستر را در نظر بگیرید.

اجاق‌های توستر می‌توانند روشی عالی و اغلب بهتر از توسترهای معمولی برای پخت نان تست شما باشند. آنها همچنین می‌توانند به عنوان کوره و جوجه‌های گوشتی مورد استفاده قرار گیرند، و در صورت تمایل به این ویژگی‌های اضافی، به طور بالقوه ارزش قیمت بالاتری را دارند.

برشته کردن نان روی تابه می‌تواند جایگزین خوبی برای خرید توستر باشد. اگرچه برای تهیه نان تست به زمان و تلاش بیشتری نیاز است، اما کنترل بیشتر آن را جبران می‌کند. همچنین از آنجایی که بسیاری از افراد از قبل اجاق گاز و تابه دارند، این روش کاملا رایگان است.

جایگزین‌های توستر را در نظر بگیرید.

جایگزین‌های توستر را در نظر بگیرید.

 

چهار: برشته کردن نان

درست کردن نان تست در توستر

۱

برش‌های نان خود را با احتیاط داخل شیارهای نان توستر قرار دهید. اگر برش‌های نان بیش از حد بزرگ هستند که در شکاف‌ها قرار نگیرند، قسمت‌های اضافی نان را جدا کنید. مطمئن شوید که کناره‌های نان تست به کویل‌های حرارتی ساییده نشود.

اگر آن را جمع کنید، انتهای آن می‌سوزد و آشپزخانه را بدبو می‌کند. مطمئن شوید که برش‌ها خیلی ضخیم یا خیلی پهن نباشند.

 

۲

تنظیم را برای تاریکی نان تست انتخاب کنید. بسته به نوع و ضخامت نان و اینکه چقدر قهوه‌ای یا ترد می‌خواهید، دستگیره را بالاتر یا پایین‌تر قرار دهید. اگر مطمئن نیستید، یک تنظیم کم قرار دهید و در صورت لزوم پس از آن، در یک تنظیم بالاتر تکرار کنید.

توسترها، به ویژه انواع ارزان قیمت، اغلب در بخش دستگیره «تاریکی» غیرقابل اعتماد هستند. بسیاری از مردم شکایت دارند که حتی در بالاترین سطح، شما باید چندین بار نان را تست کنید. برای اطمینان از نسوختن نان تست، بهتر است آن را سبک شروع کنید، سپس اگر برای بار دوم نیاز به برشته کردن آن دارید، آن را افزایش دهید.

 

۳

دکمه را فشار دهید تا نان برشته شود. مواظب توستر باشید تا نسوزد، سپس نان تست داغ را با احتیاط از توستر خارج کنید؛ پس از اتمام چرخه آن.

 

درست کردن نان تست در فر

۱

برش‌های نان را صاف روی توری فر قرار دهید. بهترین راه برای برشته کردن یکنواخت نان در اجاق همرفتی یا توستر است. می‌توانید تکه‌های نان را روی یک سینی فر یا تابه قرار دهید یا می‌توانید آنها را مستقیماً روی توری قرار دهید.

توری فر را به بالاترین موقعیت ممکن در فر ببرید تا نان تست شود. کارآمدترین روش این است که از یک تنظیم حرارت بالا برای مدت زمان سریع استفاده کنید، ترجیحاً جوجه‌های گوشتی، که با نزدیک‌تر کردن نان تست به منبع گرما انرژی کمتری مصرف می‌کند.

 

۲

جوجه‌های گوشتی فر را روشن کنید یا حرارت فر را روی توستر تنظیم کنید. جوجه‌های گوشتی که فقط بالای فر را گرم می‌کند، سریع‌ترین راه برای تهیه نان تست است. تنها مشکل این است که می‌تواند به سرعت هم بسوزد، بنابراین وقتی دمای مورد نظر خود را تنظیم کردید، باید نان را از نزدیک تماشا کنید تا نسوزد.

اگر اجاق گاز دارید، احتمالا یک جوجه گوشتی جداگانه خواهید داشت که می‌توانید از آن برای تهیه نان تست استفاده کنید. تنها تفاوت این است که در مکانی متفاوت، احتمالاً در زیر محفظه اصلی فر، یا بالای محدوده قرار دارد.

در اکثر آون توسترها می‌توانید تایمری تنظیم کنید که در زمان مناسب فر را خاموش کند. اگر فر خود را به خوبی نمی‌شناسید، همچنان ایده خوبی است که آن را از نزدیک تماشا کنید.

 

۳

از انبر برای برگرداندن نان در نیمه برشته استفاده کنید. اگر نان خود را روی قفسه گذاشته‌اید یا از مرغ گوشتی استفاده می‌کنید، طرفی که رو به بالا است نان تست می‌کند، اما طرف رو به پایین همچنان نرم خواهد بود. وقتی دیدید رویه شروع به قهوه‌ای شدن کرد، نان را برگردانید تا طرف دیگر آن برشته شود.

 

۴

نان تست را از فر خارج کنید. دوباره، جوجه‌های گوشتی می‌توانند به سرعت نان تست را بسوزانند؛ بنابراین به محض اینکه کاملاً ترد و قهوه‌ای به نظر رسید، آن را بردارید. یه دقیقه دیگه سیاه میشه!

 

درست کردن نان تست در ماهیتابه

۱

نان را صاف در ماهیتابه بریزید. بهترین و یکدست‌ترین برشته کاری که می‌توانید روی ماهیتابه انجام دهید از یک ماهیتابه چدنی است؛ بدون کره یا روغن برای چرب کردن آن. فقط نان خود را در تابه خشک قرار دهید و اجازه دهید تا نان برشته شود.

کره را قبل از اینکه برشته شود اضافه کنید؟ چرا که نه. می‌توانید نان تست خود را در کمی کره یا روغن سرخ کنید تا ترد شود و پوسته طلایی به آن بدهد. گاهی اوقات به این نان تست تگزاس می‌گویند که بسیار خوشمزه است.

درست کردن نان تست

درست کردن نان تست

 

۲

یک ماهیتابه را روی حرارت متوسط ​​رو به بالا گرم کنید. وقتی نان شما داخل شد، به سادگی ماهیتابه را گرم کنید و آن را در تابه برشته کنید. تا زمانی که تابه گرم می‌شود، طرف اول کمی بیشتر طول می‌کشد، بنابراین بهتر است مراقب آن باشید تا نان نسوزد.

 

۳

نان را به صورت دوره‌ای برگردانید. با استفاده از انبر یا چرخ کن، نان خود را که زیر آن تمام شد برگردانید و شروع به برشته کردن طرف دیگر کنید. همچنین می‌توانید آنها را مرتباً بچرخانید تا مطمئن شوید که دو طرف نان را یکنواخت ترد می‌کنید.

 

تهیه نان تست روی آتش

۱

یک قفسه گریل را روی شعله باز گرم کنید. یکی از کم هزینه‌ترین و خوشمزه‌ترین راه‌ها برای تهیه نان تست و لذت بردن از آن این است که مقداری نان یا نان‌ها را روی گریل بیندازید و بگذارید حرارت و دود آن‌ها را ترد کند. این را بعد از کباب کردن همبرگر یا براتوورست امتحان کنید تا آب گوشت باقی مانده روی قفسه را بردارید یا صبحانه بعدی خود را با نان تست دودی زنده کنید.

اگر از قفسه گریل کمپینگ استفاده می‌کنید، سعی کنید ابتدا آن را با خراش دادن با کاردک یا چاقو تمیز کنید. آنها می‌توانند به نوعی زنگ زده باشند و گیر کرده باشند. بگذارید مقداری در آتش گرم شود تا تمیز شود و سپس تکه‌های کربن باقی مانده را بتراشید.

 

۲

برش‌ها یا نان‌ها را مستقیماً روی قفسه گریل قرار دهید. می‌توانید کمی روغن زیتون روی تکه‌های نان فرانسوی بریزید تا ترد خوبی داشته باشید، یا فقط می‌توانید نان را مستقیماً روی قفسه قرار دهید. مراقب باشید؛ زیرا خیلی سریع برشته می‌شود.

درب گریل را بگذارید. خیلی زود باید نگران حفظ گرما باشید. اگر بالای یک آتشدان هستید، نزدیک آن بایستید و نان تست را تماشا کنید. به خاطر چند ثانیه اضافی، می‌سوزد.

 

۳

نان را مرتب برگردانید. نان تست روی گریل می‌تواند خیلی سریع بسوزد یا حتی آتش بگیرد؛ بنابراین بهتر است مانند مارشمالو، آن را از یک طرف به طرف دیگر بچرخانید. اگر کمی سوخته است، سعی کنید زیاد نگران نباشید.

به سختی می‌توان نان را روی آتش برشته کرد، اما این دود سوزان، جایگزین خوشمزه‌ای است که به همان اندازه خوب است.

 

۴

رومیان اولیه، با چیدن تکه‌های نان بر روی سنگ‌های داغ نزدیک آتش، نان تست درست می‌کردند. ساده‌تر از این نمی‌شود. در سفر کمپینگ بعدی خود، مقداری نان روی یک سنگ بگذارید و زیر نور ماه از آن لذت ببرید.

 

۵

یک سازنده «پادگی پای» را امتحان کنید. کمپ کلاسیک قدیمی برای تهیه نان تست یا ساندویچ کبابی روی آتش باز مناسب است. اصولاً پادگی ساز یک گیره فلزی با دسته‌های بلند است که می‌توانید با آن نان را روی آتش برشته کنید.

هر دو را در داخل سطوح فلزی کره یا روغن بمالید، سپس برش‌های نان خود را (نان سفید معمولی معمولاً بهترین کار را انجام می‌دهد) را در داخل سازنده قرار دهید و آن را ببندید. برای چند دقیقه روی آتش از هر طرف نگه دارید و آن را به طور دوره‌ای بررسی کنید تا مطمئن شوید نسوزد. از گرم لذت ببرید.

درست کردن یک ساندویچ ژله انگور در کیک ساز روی آتش باز، یک حرکت لوکس اردویی است. برای آشنایی با نحوه تهیه نان تست بدون فر کلیک کنید.

استفاده از تاپینگ‌ها و افزودنی‌ها

استفاده از تاپینگ‌ها و افزودنی‌ها

 

پنجم: استفاده از تاپینگ‌ها و افزودنی‌ها

۱

نان تست خود را از وسط نصف کنید، یا آن را کامل بگذارید. به‌طور سنتی، در رستوران‌های قدیمی، آشپزها نان تست خشک (بدون کره) را به صورت عمودی از وسط برش می‌دادند و نان تست کره‌ای را به صورت مورب برش می‌دادند تا پیشخدمت‌ها بتوانند به سرعت و به راحتی بین آنها تفاوت قائل شوند. به علاوه، همه می‌دانند نان تست مورب طعم بهتری دارد، درست است؟

ساندویچ باشگاهی، دو بار به صورت مورب برش داده می‌شود، در حالی که چوب نان تست برش در چندین نوار عمودی، معمولاً با یک تخم مرغ آب پز سرو می‌شود تا غوطه‌ور شدن آسان باشد. مخلوطش کن! نان تست خود را هر طور که دوست دارید بخورید برش دهید. برای آشنایی با طرز تهیه ساندویچ باشگاهی کلیک کنید.

 

۲

روی نان تست خود یک تاپینگ بمالید. وقتی یک برش کاملا ترد نان تست را مستقیماً از توستر تهیه کنید، وسیله‌ای عالی برای تاپینگ‌ها می‌شود. در حالی که به سادگی می‌توانید هر چیزی را که دوست دارید روی نان تست خود قرار دهید، برخی از گزینه های کلاسیک نیز وجود دارد. گزینه‌های متداول روی نان تست عبارتند از:

کره یا مارگارین

کره بادام زمینی

ژله یا مربا

نوتلا

تخم مرغ، سرخ شده یا همزده

پنیر خامه‌ای به سبک فیلادلفیا

پخش پنیر

ژامبون

 

۳

نان تست دارچین و شکر درست کنید. فکر کردن به چیزی راحت‌تر و خوشمزه‌تر از نان تست با دارچین و کره شیرین شده با شکر برای میان‌وعده سخت است. برای مخلوط کردن این تاپینگ خوشمزه برای نان تست، مواد زیر را کاملا در یک فنجان یا کاسه کوچک ترکیب کنید و روی نان برشته بمالید:

1/2 قاشق غذاخوری کره، نرم

1/2 قاشق چایخوری دارچین، آسیاب شده

1 قاشق چایخوری شکر دانه ریز

 

۴

پنیر سوخاری درست کنید. برای یک وعده ناهار یا میان وعده به خودی خود عالی است. پنیر برشته یا نان تست با پنیر یک تکه نان ساده است که روی آن پنیر ذوب شده است. به طور سنتی با چدار درست می‌شود، می‌توانید از هر پنیری که دوست دارید استفاده کنید. برای تهیه آن، فر بهترین گزینه شماست.

نان را یک طرف برشته کرده و از فر خارج کنید. قسمت تست نشده را با برش‌هایی از نوع پنیر مورد علاقه خود یا انواع رنده شده بپوشانید.

نان را به فر برگردانید تا نان در سمت بالا به برشته شدن ادامه دهد و همزمان پنیر هم آب شود. وقتی پنیر حباب زد و نان تست قهوه‌ای شد، از فر خارج کنید.

 

۵

قارچ، لوبیا یا گوشت گاو خرد شده را امتحان کنید. در حالی که ممکن است برای افراد ناآشنا عجیب به نظر برسد، اما سس‌های مرزه اغلب در غذاهای انگلیسی، برای صبحانه یا میان وعده به عنوان رویه لوبیا استفاده می‌شود.

قارچ‌هایی که یک طرفشان تفت داده شده ، برای استیک‌ها یا تکه‌های خرد شده عالی هستند، به خصوص زمانی که روی یک تکه نان تست کبابی قرار می‌دهید.

لوبیا روی نان تست، جزء اصلی صبحانه کامل انگلیسی است که شامل یک تکه اصلی نان تست با لوبیا پخته شده در بالای آن است.

 

۶

حالا نوبت استفاده از روش الویس پریسلی است. افسانه‌ها می‌گویند در سال‌های آخر زندگی‌اش، این خواننده به هیچ چیز به اندازه کره بادام‌زمینی، موز، ژله انگور و ساندویچ بیکن که در روغن بیکن سرخ شده بود، علاقه نداشت. به نظر شما نان تست خوب است؟ سعی کنید آن را در روغن بیکن سرخ کنید و رویه را با آن مخلوط کنید. شما در الویس هستید. برای تهیه ساندویچ الویس پریسلی:

چند برش بیکن را در یک ماهیتابه سرخ کنید و روغن را جدا کنید. بیکن را بردارید و یک ساندویچ کره بادام زمینی روی نان سفید درست کنید و روی آن را با بیکن و مقدار زیادی موز ورقه شده و ژله مورد علاقه خود بپوشانید.

کل ساندویچ را با روغن داخل ماهیتابه برگردانید و دو طرف آن را به طور یکنواخت سرخ کنید و آن را گرم کنید. وقتی نان برشته و طلایی شد، آماده خوردن است. حتما از دستمال استفاده کنید.

روی نان تست خود چه چیزی بگذارید

روی نان تست خود چه چیزی بگذارید

 

ششم: روی نان تست خود چه چیزی بگذارید

۱

دریابید که نان تست شما چه چیزی را از دست داده است.

نان تست خود را با استفاده از روش آزمایش شده خود امتحان کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی می‌توانید به آن اضافه کنید. آیا مقداری نمک کم شده است؟ قند؟ طعم میوه‌ای؟ هر چه فکر می‌کنید آن را بهبود می‌بخشد. (این بدیهی است که اختیاری است، اگر نان تست را ترجیح می‌دهید، همیشه می‌توانید به صورت ساده بخورید.) سعی کنید ماده خاصی را که فکر می‌کنید می‌تواند نان تست شما را بهبود بخشد مشخص کنید.

 

۲

تاپینگ‌های مختلف را تست کنید.

به اطراف یخچال یا کمد خود نگاه کنید و چند ماده مختلف را روی نان تست خود امتحان کنید تا زمانی که چیزی را که دوست دارید پیدا کنید.

اگر می‌دانید چه چیزی می‌خواهید اضافه کنید، اما آن را ندارید، ببینید آیا خواربارفروشی محلی شما آن را دارد و خیلی گران نیست؟

برخی از مواد مانند کره ممکن است به سختی روی نان تست مالیده شوند. خرید جایگزین‌هایی مانند مارگارین قابل پخش می‌تواند نان تست صبحگاهی شما را کمتر دردسرساز کند (به شرط اینکه از طعم آن لذت ببرید). همچنین ممکن است بتوانید کره خود را در یک ظرف کره دربسته بگذارید، تا زمانی که آن را برای مدت طولانی بیرون نگذارید، باید خوب باشد و پخش آن را آسان‌تر کند.

منبع: تیم محتوای آی خونه دار

از محصولات ما دیدن نمایید

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من