سوالات متداول

بله، در صورت نارضایتی شما از کیفیت محصول و یا رخ دادن اشتباهی در هر کدام از مراحل، محصول پس‌گرفته می‌شود و در صورت درخواست شما محصولِ جایگزین ارسال و یا تمام هزینه پرداخت شده باز گردانده می‌شود.

عزیزانی که از تهران سفارش می‌دهند، در صورت انتخاب ارسال با اسنپ، چند ساعت پس از خرید محصول را دریافت و در صورت انتخاب ارسال عادی، حداکثر پس از 48 ساعت محصولات را دریافت می‌کنند. عزیزانی که از سایر شهرها سفارش می‌دهند، بین 3 تا 5 روز کاری پس از ثبت سفارش محصولات را دریافت می‌کنند.

در صورت بروز هر گونه مشکل شما می‌توانید از طریق دایرکت اینستاگرام و یا شماره تماس قرار داده شده در سایت و پیج مشکل را پیگیری کنید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل را بررسی و به شما پاسخ خواهند داد.

خیر، با توجه به وضعیت ویژه کرونا و همچنین اهمیت بالای بهداشت محصول، تمام تلاش ما بر این است که در تمامی مراحل تولید تا بسته‌بندی و ارسال، تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نماییم و محصولات نیازی به شست‌وشو ندارند. فقط لطفا توجه بفرمایید که پاکت و نایلون خارجی که توسط مامورین پست لمس گردیده را ضدعفونی بفرمایید.

خیر، محصولات ارگانیک و بدون هیچ گونه مواد افزودنی و نگهدارنده هستند.

بله، میوه خشک جز رژیم غذایی سالم به‌شمار می‌رود که اگر از کودکی نهادینه شود در بزرگسالی تاثیرات شگرفی خواهد داشت. علاوه بر این با توجه به دارا بودن انواع ویتامین، فیبر، مواد معدنی و .. برای سلامتی در تمامی سنین نیز مفید هستند. هرچند با توجه به کالری نسبتا بالا، نباید در استفاده از آن ها زیاده‌روی کرد.

آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای ثبت سفارش مربوط به سایت است. لینک سایت در بیو پیچ قرار دارد. یکی دیگر از راه‌های ثبت سفارش از طریق دایرکت اینستاگرام می‌باشد. همکاران ما در خدمت شما هستند و سفارش شما را ثبت خواهند کرد.

بجز برای مشتریانی که قصد دارند از طریق اسنپ سفارش خود را تحویل بگیرند، در تمامی موارد دیگر (مانند ارسال پست پیشتاز و ارسال عادی در شهر تهران)، ارسال برای سفارش های بیشتر از 250 هزارتومان رایگان است.