اقدامان برای کرونا

کرونا بیماری ناخوشایند و دردناکی است که به سرعت همه جهان را درگیر خود کرد. به جسم میلیون‌ها انسان افتاد و صدها هزار جان عزیز را ستاند.

اما هیچ غمی در جهان برای همیشه باقی نمانده است. به زودی کرونا نفس‌های آخرش را می‌کشد. بالاخره صبح تازه فرا می‌رسد و زندگی بر مدار جریان عادی خود قرار خواهد گرفت. ما تا آن روز باید مراقب جسم و روحمان باشیم و از خودمان، عزیزانمان و سلامتی‌مان محافظت کنیم.

یکی از راه‌های مراقبت از سلامتی و جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا، مصرف خوراکی‌های سالم و مغذی و دوری کردن از محصولاتی است که ارزش غذایی خاصی ندارند. یکی از این محصولات که می‌توان آن را جایگزین هر نوع تنقلاتی کرد، میوه خشک است.

میوه‌ خشک‌های آی خونه دار با طعم‌های طبیعی، ارگانیک و سرشار از ویتامین هستند که می‌توانند سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده، همچنین ویتامین C  و E مورد نیاز بدن شما را تأمین کنند. همان‌طور که می‌دانید تأثیر این دو ویتامین در کاهش احتمال ابتلا به کرونا و بهبود وضعیت جسمی بیماران مبتلا به این بیماری به اثبات رسیده است.

آی خونه دار برند سلامتی است. مجموعه‌ای که بیش از هر چیز تلاش می‌کند ذائقه افراد را به سمت مصرف محصولات با کیفیت و سالم سوق دهد. به همین دلیل در دوران همه‌گیری کرونا نیز تمام تلاش خود را کرد تا محصولات خود را عاری از هرگونه آلودگی احتمالی تولید کرده و به دست مشتریان ارزشمند خود برساند.

در همین راستا تیم مدیریت مجموعه آی خونه دار چندین دستورالعمل تازه را به لیست وظایف همکاران خود اضافه کرد تا جائیکه که ممکن است مانع از ورود هرگونه آلودگی به محصولات خود شود. برای مثال:

  • خرید محصول اولیه فقط از باغ‌های میوه‌ای که کارگران آن از ماسک استفاده می‌کنند

آی خونه دار جلوگیری کردن از آلودگی محصولات خود را از در باغ‌هایی آغاز کرد که از آن‌ها محصول خریداری می‌کند. به همین منظور مأموران انتخاب و خرید میوه‌های خود را بر آن داشت تا فقط از باغ‌هایی محصول بخرند که تمام کارگران مشغول در آن در تمام مدت زمان حضور خود در باغ از ماسک‌های استاندارد استفاده می‌کنند.

اقدامات آی خونه دار در دوران کرونا برای مراقبت از سلامتی مشتریان عزیز

  • چیدن میوه در سبدهای ضدعفونی شده

این کار برای تیم آی خونه دار زحمت بسیار زیادی دارد. اما برای این تیم هیچ چیز به اندازه سلامتی مشتریانش ارزشمند نیست. به همین دلیل آی خونه دار سبدهای میوه خود را هر بار پس از تخلیه بار به طور کامل ضد عفونی می‌کند. سپس برای بارگیری سری جدید میوه‌ها از همین سبدهای ضد عفونی شده استفاده می‌کند.

  • تب سنجی هر روزه کارگران و کارمندان آی خونه دار قبل از ورود به کارخانه

همه اعضای تیم آی خونه دار، از مدیران گرفته تا رانندگان هر روز صبح قبل از ورود به کارخانه تب سنجی می‌شوند. اگر همکاری قبل از ورود به محل کار خود حتی نیم درجه تب داشته باشد حق ورود به کارخانه را نداشته و باید قرنطینه یا پروسه درمان خود را آغاز کند.

اقدامات آی خونه دار در دوران کرونا برای مراقبت از سلامتی مشتریان عزیز

  • اجبار استفاده از ماسک‌های N95 برای همه همکاران در کارگاه آی خونه دار

از دربان زحمت کش کارگاه آی خونه دار تا رانندگان و تک تک کارگران پرتلاش و فعال در این مجموعه، همگی موظف‌اند از ماسک‌های طبی N95 استفاده کنند. همچنین همه افراد باید پس از 4 ساعت استفاده از ماسک، آن را دور انداخته و از یک ماسک تازه استفاده کنند.

  • شستشوی چند باره میوه‌ها با محلول‌های خاص ضد عفونی کننده

البته  موضوع چند باره شستن و ضد عفونی کردن میوه‌ها قبل از خشک کردن آن‌ها پیش از شیوع بیماری کرونا نیز جزو قوانین سفت و سخت کارگاه آی خونه دار بوده است. اما این روزها آی خونه دار از محلول‌های ضد عفونی کننده خاصی که مخصوص شستشوی میوه‌ها بوده و برای انسان بی خطر است استفاده می‌کند. گرچه قیمت این محلول‌ها بسیار بالاست و این موضوع بار مالی مضاعفی را متوجه آی خونه دار کرده است، اما استفاده از آن این ارزش را دارد که خیال تیم آی خونه دار را بابت سلامت محصولات خود جمع کند.

  • خشک کردن همه میوه‌ها در محیط‌های ایزوله

برخی از میوه‌ها باید با تکنیک‌های خاص و در هوای آزاد خشک شوند. اما آی خونه دار در مدت 8 ماهی که از شیوع ویروس کرونا می‌گذرد روش کار خود را تغییر داده و تمام میوه‌ها را در محیط‌های ایزوله و به کمک دستگاه‌هایی خشک می‌کند که در طی انجام کار نیاز به حضور انسان وجود ندارد.

  • گرفتن تست کرونا هر 14 روز یک بار از کسانی که ارتباط مستقیم با میوه‌ها دارند

در میان همکاران آی خونه دار عده‌ای هستند که به منظور چیدن میوه در ظروف مخصوص خشک کن یا جمع آوری آن‌ها از دستگاه باید به میوه‌ها دست بزنند. گرچه همه این کارها در شرایطی انجام می‌شود که آن‌ها در تمام مدت دو ماسک به صورت دارند که یکی از آن‌ها N95 است و البته دستکش و کلاه مخصوص می‌پوشند، اما برای احتیاط بیشتر آی خونه دار با هزینه خود هر 14 روز یک‌بار از آن‌ها تست کرونا می‌گیرد.

همچنین هیچ علامتی از بیماری، حتی سرفه ساده نیز سبک شمرده نمی‌شود و فرد پس از بروز ساده‌ترین علائم به مدت 14 روز به مرخصی استعلاجی رفته و قرنطینه خواهد رفت.

ویروس کرونا

  • بسته بندی میوه‌های خشک در پاکت‌های ضد عفونی شده

آی خونه دار همه میوه خشک‌های خود را در پاکت‌های مخصوصی که داخل و بیرون آن‌ها ضد عفونی شده است بسته بندی می‌کند. حتی پس از بسته بندی کردن محصولات به منظور اطمینان بیشتر، پاکت‌های میوه خشک یک بار دیگر ضد عفونی می‌شود.

  • ایجاد امکان خرید آنلاین بدون نیاز به حضور مشتری

گرچه همه قوانین و پروتکل‌های مربوط به حفظ سلامتی در خصوص میوه خشک‌های آی خونه دار به شکل جدی و سخت‌گیرانه رعایت می‌شود، اما آی خونه دار امکان خرید آنلاین را نیز به سرعت راه اندازی کرد تا خیلی زود و راحت دست مشتریان ثابت و همیشگی میوه‌ خشک‌های مرغوب را به محصولات خود برساند.

نکات بهداشتی ویروس کرونا

نکته مهم در این خصوص این است که آی خونه دار با حذف واسطه‌ها توانست در دوران شیوع بیماری کرونا، قیمت محصولات خود را ثابت نگه دارد. همچنین خرید آنلاین میوه‌ خشک‌های این برند شامل هیچ هزینه اضافه‌ای بابت ارسال محصول نمی‌شود.

بنابراین می‌توانید به راحتی گوشی موبایل را در دستتان بگیرید. وارد سایت آی خونه دار یا صفحه اینستاگرام این کارخانه شوید. محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین و حتی با تخفیف‌های چشمگیر سفارش دهید. ابداً نگران آلوده بودن خود محصول یا بسته بندی آن نباشید. و آن را در اسرع وقت پشت درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

به آی خونه دار اعتماد کنید. ما حتی در این دوران سخت نیز طعم سلامتی و کیفیت را به شما می‌چشانیم.